Порталот „Инфомакс“ со јавно извинување до Зоран Заев-лажеле дека има имот во Грција

Провладиниот портал „Инфомакс“ упати јавно извинување до Претседателот на СДСМ, Зоран Заев за изнесената вест дека тој поседува имот во Грција. Во својот наслов „ЕКСКЛУЗИВНО: Заев одмарал во негова вила вредна милиони евра, се криел со пешкир да не го фотографираат“ порталот без докази го напаѓа Зоран Заев за непостоечки имот во Грција. Еве го целото извинување до Заев.

10245516_749746571814522_1489492400530155280_n.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s